[♥]¤[Grup Hépsi Fan Cluß]¤[♥]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cemre Hakkında Herşeyy..

+6
CEMRE[SC]
en büyük cemreci
eN_harBy_qÜlçiNcİ
cemre_elif
ZacÖzge
'JeRen'
10 posters
YazarMesaj
'JeRen'
ADMINISTRATOR
 ADMINISTRATOR
'JeRen'

Kadın
Lakab: : Kewell
<b><font color=blue>Paylaşım :
Cemre Hakkında Herşeyy.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Cemre Hakkında Herşeyy.. Right_bar_bleue

<b><font color=orange>Güçlülük :
Cemre Hakkında Herşeyy.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Cemre Hakkında Herşeyy.. Right_bar_bleue

<b><font color=green>Rep :

<b><font color=purple>Ruh Hali : Cemre Hakkında Herşeyy.. Manyak10pc5
<b><font color=red>Grup Hepsi\'den Kim : Cemre Hakkında Herşeyy.. Avataryofndsrm3dz9dc8
<b><font color=magenta>Kişisel İleti : Harry Kewell & Harry Potter & High School Musical Fan!

Cemre Hakkında Herşeyy.. Empty
MesajKonu: Cemre Hakkında Herşeyy..   Cemre Hakkında Herşeyy.. EmptyCuma Ekim 12, 2007 12:08 am

........CeMRe KeMeR...........

CEMRE: 1985 İstanbul doğumlu.Ortaöğrenimini ve liseyi Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde bitirdi.Yine aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor.AKM Gençlik Balesinde beş yıl görev aldı.Bir çok reklam jingle'ı ve kliplerde görev aldı.

İŞTE CEMRE KEMER.......
Portakalı ve portakalla alakalı hiç bir şeyi sevmez.
FENERBAHÇELİ.
Soyadı kemer
Boyu 1.67 miş
44 kilo grubun en zayıfı
Kova burcu

Cemre Mimar Sinan Üniversitesi'nde bu sene 2. sınıfa başlayacak.
Aşırı meyve yiyormuş.
Grubun inatcısı herşeye komik bir şekilde inat edermiş.Menejerlerinden biri de annesi
üç kardeşler.. kendisinden sonra 17 ve 3 yaşında kardeşleri varmış.
Saçlarıyla oynama gibi bi hastalığı var.. Hatta bunun için psikoloğa bile gitmiş.
Motosiklete binmeyi istermiş.
İlk okul yıllarında balerin olmak istermiş bir de Lara Croft

Cemre: Gece hayatını hiç saçma bulmam. Bence gayet de güzel bir şey... fakat hiçbir şekilde gece hayatım yok. Çünkü hiç zamanım yok. Şöyle düşünüyorum; benim yaşımdaki gençler, gece hayatını gerçekten seviyorlar mantıklı olarak; ama ben bütün gün çalışıyorum. Mesela bir sabah kalkıp 11:00 de dans dersine başlayıp, akşamüstü bitene kadar dans edip ondan sonra da röportajlar falan... E dolayısı ile de gece hayatı olmuyor, olamıyor. Onun yerine evde oturmak daha cazip geliyor. Fakat gündüzleri dışarı çıkmayı düşünüyorsam Etiler’de oturduğum için, oraya yakın yerleri tercih ediyorum
Cemre:Teknoloji özürlü değilim... Takip ediyorum. Teknolojik aletleri de merak edip kurcalarım. Bazen de bozabiliyorum tabi; ama yine de kurcalamaktan geri duramıyorum. İnternetle de ilgiliyimdir. Ama öyle hadi bugün neler olmuş, ne mail gelmiş falan türünde özel bir çabam yok. Arada bir eserse ilgileniyorum ve zaman ayırıyorum yani.
Cemre:Yemek yapamıyorum. Hiçbir şekilde yapamıyorum ama. Yemek ayırt etmiyorum ama özellikle portakaldan uzak dururum.Parfümünü bile sıkmam yani, o kadar o derece... hiçbir şeyini sevmiyorum. Sevdiğim yemekler ise, enginar seviyorum mesela... Mc Donalds'ın her türlü şeyini yiyebilirim örneğin... her mönüsünü, her büyüklükte hiç fark etmez.

Küçükken Saçına Sakız yapışmış o yüzden şaçlarını kestirmek zorunda kalmış ve o yüzden saçıyla oynuyormuş.Tam bir Mariah Carey hastası.

Cemre herşeyiyle çok tatlı ve güzel tabi benim öngörüm değil, ama şaşı olduğu ve kendi ayaklarını çarpık bulduğu için etek giymediği söyleniyor AMA O BİR TANEE !!

ADI:CEMRE SOYADI:KEMER
Cemre 1985 İstanbul doğumlu.Ortaöğrenimini ve liseyi Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde bitirdi.Yine aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor.AKM Gençlik Balesinde beş yıl görev aldı.Bir çok reklam jingle'ı ve kliplerde görev aldı.

--...CEMRE HAKKINDA...
Cemrenin annesiyle babası ayrıymış.Annesi istanbul etilerde oturuyormuş ve adı Şebnem'miş.Ayrıca bir kardeşi varmış.(kardeşini tanımanıza yardımcı olabilirim hepsi bir dizinde arzu karakterini canlandırıyo)Cemre 20 yaşında Cemre 40 kilo ya düşmüş.Cemre Mimar Sinan üniversitesi klasik bale bölümünü bitirdi.Cemre üniversitede klasik bale bölümüne devam ediyor.Cemre 3. sınıf öğrencisi.Cemre diyorki:
Annem menajerlerimizden biri. Onun besteleri var. Albümümüzün hızlı parçalarından 'Dur dur' onun bestesidir. Annemin neyi durdurmak istediğini bilemiyorum. Ama şarkı karşımızda bulunan bir erkeğin durmasını istiyor.
Cemre:boş zamanlarında anneannesinin yanında geçirmekten çok büyük bir keyif alıyor ve yemek yemeyi çok seviyor.Kova burcu.Beşiktaşlı.Alacağı ilk parayla anneannesine hediye almak istiyomuş.HEP SAÇIYLA OYNARMIŞŞ HATTA BUNUN İÇİN PSİKOLOGLARA BİLE DANIŞMIŞLARR :oSevdiklerini kaybetmekten çok korkuyor Cemre grubun en uzun boylusuymuş. DİĞER GRUP ÜYELERİ ONUN HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR:

Gülçine göre: Cemre çok cimcimeymiş.Açık gözmüş ve gözünden hiçbir şey kaçmıyormuş.Ayrıca az çakalda değilmiş.

Yasemine göre: Cemre inatçının tekiymiş. Yersiz inatları varmış.Bazende huysuzlukları tutuyormuş.Onla ilgilenmelerini çok istermiş.İlgiyi çok severmiş.İlgisiz kaldığı zaman huysuzluk yaparmış.

Erene göre de: Cemre ilgi manyağıymış.İlgiyi kaybettiği anda ilgiyi başka yerde ararmış.İlgi hep kendi üstünde olsun istermiş. Cemre kim doğruysa onu sonuna kadar savunurmuş.İçinde bol bol insan sevgisi olan biriymiş.

Diğer Hepsi grubu üyelerine göre Cemre çok çabuk kızarmış.Her an herşeye kızabilirmiş.

VE BÜYÜK AŞKIMIZ CEMRE BİR ERKEKTE NELERDEN HOŞLANIRMIŞ BAKALIM:
Düzgün fizik,
Kendine güven,
Ukala olmamalı,
kendini övmemeli.

VE BİRTANEMİZ CEMRE YE SORDUK
...''':..CEMRE NEDEN MAVİYİ BU KADAR ÇOK SEVİYOR..:''...

Cemre maviyi çok seviyormuş.Çünkü mavinin onu nazardan koruduğuna inanıyormuş.
VE ŞİMDİ AŞK MELEĞİMİZİN GRUP ÜNLÜ OLMADAN ÖNCEKİ BİR MUHTARLA KONUŞMASI (NE KONUŞTUKLARINI YAZDIM KORKMAYIN)
MUHTAR:Yani şimdi 10 sene sonra siz nerede olacaksınız?
CEMRE: Burada...
MUHTAR: Yani aynı grup devam edecek?
CEMRE: Edecek.

CEMRE'NİN TERCİHLERİ

+Sabah yataktan kalkar kalkmaz dişini fırçalar.
+Kahvaltıda nutellaya bayılır.
+Günün en ii hissettiğin saati uyku saati.
+Odasındaki en değerli şey laptop ve küpeleri
+Yıllardır bıkmadan beyaz t-shirtini giyio
+Telefonla konuşmak ona göre vakit kaydı demek.
+çileğe en yakışacak sos ona göre krem şanti,pudra şekeri
+Justin Timberlake'le tanışşsa ilk soracağı şey çalışma sistemi olurmuş
+Canlı yayında en rezalet şey düşmek olurdu demiş
+Hayranlarının en çok onlara bakışlarını ve şarkı sölemelerini sefiomuşş
+Annesinin yaptığı en güsel yemek domatesli pilav
+Müzik ve dans dışında yapmaktan zevk aldığı şeler sevdikleriyle zaman geçirmek
+asla sinsilik yapmam demiş =)
+Kıskançlığın zayıf bişi olduunu düşünüyorr
+Spor yapmak ona göre su içmek,nefes almak gibi (BRAVO!)
+Gece yatmadan önce mutlaka dişini fırçalar,abur cubur yermiş.
CEMRE HAKKINDA:
Cemrenin annesiyle babası ayrıymış.Annesi istanbul etilerde oturuyormuş ve adı Şebnem'miş.Ayrıca bir kardeşi varmış.(kardeşini tanımanıza yardımcı olabilirim hepsi bir dizinde arzu karakterini canlandırıyo)Cemre 20 yaşında Cemre 40 kilo ya düşmüş.Cemre Mimar Sinan üniversitesi klasik bale bölümünü bitirdi.Cemre üniversitede klasik bale bölümüne devam ediyor.Cemre 3. sınıf öğrencisi.Cemre diyorki:
Annem menajerlerimizden biri. Onun besteleri var. Albümümüzün hızlı parçalarından 'Dur dur' onun bestesidir. Annemin neyi durdurmak istediğini bilemiyorum. Ama şarkı karşımızda bulunan bir erkeğin durmasını istiyor.
Cemre:boş zamanlarında anneannesinin yanında geçirmekten çok büyük bir keyif alıyor ve yemek yemeyi çok seviyor.Kova burcu.Beşiktaşlı.Alacağı ilk parayla anneannesine hediye almak istiyomuş.HEP SAÇIYLA OYNARMIŞŞ HATTA BUNUN İÇİN PSİKOLOGLARA BİLE DANIŞMIŞLARR :oSevdiklerini kaybetmekten çok korkuyor Cemre grubun en uzun boylusuymuş. DİĞER GRUP ÜYELERİ ONUN HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR:

Gülçine göre: Cemre çok cimcimeymiş.Açık gözmüş ve gözünden hiçbir şey kaçmıyormuş.Ayrıca az çakalda değilmiş.

Yasemine göre: Cemre inatçının tekiymiş. Yersiz inatları varmış.Bazende huysuzlukları tutuyormuş.Onla ilgilenmelerini çok istermiş.İlgiyi çok severmiş.İlgisiz kaldığı zaman huysuzluk yaparmış.

Erene göre de: Cemre ilgi manyağıymış.İlgiyi kaybettiği anda ilgiyi başka yerde ararmış.İlgi hep kendi üstünde olsun istermiş. Cemre kim doğruysa onu sonuna kadar savunurmuş.İçinde bol bol insan sevgisi olan biriymiş.

Diğer Hepsi grubu üyelerine göre Cemre çok çabuk kızarmış.Her an herşeye kızabilirmiş.

VE BÜYÜK AŞKIMIZ CEMRE BİR ERKEKTE NELERDEN HOŞLANIRMIŞ BAKALIM:
Düzgün fizik,
Kendine güven,
Ukala olmamalı,
kendini övmemeli.

VE BİRTANEMİZ CEMRE YE SORDUK
...''':..CEMRE NEDEN MAVİYİ BU KADAR ÇOK SEVİYOR..:''...

Cemre maviyi çok seviyormuş.Çünkü mavinin onu nazardan koruduğuna inanıyormuş.
------------------------

Cemre
1-Cemre otururken biri ayağa kaltığında o da kalkarmış.
2-Tuttuğu takım:Beşiktaş.
3-Doğum günü:17 Şubat 1985
4-Cemre'nin olmazsa olmazı:Küpeleri ve şapkaları.
5-Portakaldan nefret edermiş ve alerjisi varmış.
6-ALATTİN'İN SİHİRLİ LAMBASI ELİNİZDE OLSA NE DİLERDİNİZ?
1-Dünyadaki tüm saçma sapan savaşların bitmesini ve her ülkelerin birbirleriyle anlaşarak "BARIŞ" içinde yaşanmasını isterdim.
2-Bir daha hayata gelirsem Angelina Jolie olarak gelmek isterdim.
3-Tüm sevdiklerimin ve dünyadaki insanların sağlıklı ve huzur içinde yaşamalarını isterdim...
7-Lakabı:Keçi.Keçi kadar inatçı Cemre haksız oldugu konuda bile haklı olma çabasına girince diğer arkadaşlarını çıldırtıyormuş.
8-Cemre "Hiç reddedildin mi?" sorusuna "Hayır reddedilmedim, çünkü hiç teklif etmedim.Her zaman bana teklifler geldi." diye yanıtlıyor, arkadaşlarını kızdırıyormuş!..
9- Mezuniyet partisine gitme şansın olsa nasıl giyinirdin?
Prenses gibi;kabarık bir etek,fiyonklu birşeyler...Güzel olabilmek için elimden geleni yapardım.
http://forumtr.forume.biz
ZacÖzge
william&ferqie Manyaqı Admin [BlackEyedPeas]
william&ferqie Manyaqı Admin [BlackEyedPeas]
ZacÖzge

<b><font color=red>Grup Hepsi\'den Kim : Cemre Hakkında Herşeyy.. Avatrerenhgh5454yx3qy3lq9
<b><font color=magenta>Kişisel İleti : ...

MesajKonu: Geri: Cemre Hakkında Herşeyy..   Cemre Hakkında Herşeyy.. EmptyC.tesi Ekim 13, 2007 3:54 am

saol cnmmm Wink
cemre_elif
*Sitede Tanınan Üye*
*Sitede Tanınan Üye*
cemre_elif

Lakab: : cemremin o güzel gözlerinden
Cemre Hakkında Herşeyy.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cemre Hakkında Herşeyy.. Right_bar_bleue

Cemre Hakkında Herşeyy.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cemre Hakkında Herşeyy.. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Cemre Hakkında Herşeyy..   Cemre Hakkında Herşeyy.. EmptyÇarş. Ekim 17, 2007 10:32 am

teşekkürler cnm.......
eN_harBy_qÜlçiNcİ
SüPeR MoDeRaTöR
SüPeR MoDeRaTöR
eN_harBy_qÜlçiNcİ

Kadın
Lakab: : gülçiniminn kalbinin derinliklerindee gülçinimle

MesajKonu: Geri: Cemre Hakkında Herşeyy..   Cemre Hakkında Herşeyy.. EmptyÇarş. Ekim 17, 2007 11:21 am

sAol cNM
en büyük cemreci
Foruma Alışan Hepsici
Foruma Alışan Hepsici
en büyük cemreci

Kadın

MesajKonu: Geri: Cemre Hakkında Herşeyy..   Cemre Hakkında Herşeyy.. EmptyCuma Ekim 26, 2007 6:05 am

biricik aşkımı yasdığın için çok saol cnmm
CEMRE[SC]
Hepsi SeveR
Hepsi SeveR
CEMRE[SC]

Kadın

MesajKonu: Geri: Cemre Hakkında Herşeyy..   Cemre Hakkında Herşeyy.. EmptyCuma Kas. 09, 2007 10:18 am

çoq sağoll shumim
CemreKemer1994
SüPeR MoDeRaTöR
SüPeR MoDeRaTöR
CemreKemer1994

MesajKonu: Geri: Cemre Hakkında Herşeyy..   Cemre Hakkında Herşeyy.. EmptyCuma Şub. 01, 2008 1:02 pm

paylasim icin saol cnm
CémRénistRatöR
♥CémRéNimSi VaRLıK♥
♥CémRéNimSi VaRLıK♥
CémRénistRatöR

Kadın
Lakab: : JemReSeveRLiK...

MesajKonu: Geri: Cemre Hakkında Herşeyy..   Cemre Hakkında Herşeyy.. EmptyPtsi Şub. 11, 2008 8:53 am

SaĞoL JnM
*AsHLe[Y]aĞMuR*
CO - ADMİN
CO - ADMİN
*AsHLe[Y]aĞMuR*

Kadın
Lakab: : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Cemre Hakkında Herşeyy..   Cemre Hakkında Herşeyy.. EmptyPaz Nis. 06, 2008 2:22 am

teşekkürler ceren Smile
http://www.herseyimizhepsi.forumr.net
pelin mania
Yeni Hepsici Üye
Yeni Hepsici Üye
pelin mania

<b><font color=red>Grup Hepsi\'den Kim : Cemre Hakkında Herşeyy.. Avataryofndsrm3dz9dc8
<b><font color=magenta>Kişisel İleti : arda turan/selim güngören fan

MesajKonu: Cemre Hakkında Herşeyy..   Cemre Hakkında Herşeyy.. EmptyPaz Nis. 13, 2008 1:00 am

saol yoshycim

Cemre Hakkında Herşeyy..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-